Riska kapitāla fondi

ZGI Capital

ZGI fonds" tika izveidots valsts atbalsta programmas "Riska kapitāla finansējums maziem un vidējiem uzņēmumiem" ietvaros un ar mērķi atbalstīt Latvijas uzņēmējus, kuriem pietrūka pašu līdzekļi biznesa uzsākšanai un attīstībai.

Plašāka informācija: http://www.zgi.lv/lv/riska-kapitals

 


FLYCAP

Fonds investē gan uzņēmuma kapitāla daļās/akcijās, gan arī izsniedz mezanīna aizdevumus. Finansē līdz 55% no nepieciešamajām investīcijām. Start-up gadījumos kā investīcijas pirmā daļa, var sastādīt EUR 50,000 – 200,000. Fonda fokuss ir jau nodibināti uzņēmumi, kuriem ir ieņēmumi un pelnītspējīgs biznesa modelis, taču 20% – 30% no fonda tiks ieguldīti arī start-up uzņēmumos, kuriem ir pierādīts biznesa modelis.

Plašāka informācija: http://www.flycap.lv/

 


Expansion Capital

Iegulda no 100 000 EUR līdz 1 500 000 EUR Latvijas mazos un vidējos uzņēmumos ar fonda minimālo līdzdalību no 20%. Priekšroku dod projektiem un uzņēmumiem, kas orientēti uz eksportu, nav atkarīgi no iekšzemes patēriņa kuros saskatāms augstas izaugsmes potenciāls.

Plašāka informācija: http://www.excap.lv/lv/

 


BaltCap

Vadošais privāto ieguldījumu investors Baltijā. Atbalsta uzņēmumus, kuru vīzija ir izaugsme un darbs Baltijas reģionā un ne tikai. Investē kompānijās ar izaugsmes potenciālu un nodrošina tiem nepieciešamos rīkus mērķu sasniegšanai.

Plašāka informācija: http://www.baltcap.com/

 


Sēklas kapitāla fonds “Imprimatur Capital”

Sēklas investīcijas tiek veiktas konvertējama parāda veidā ar mērķi tos pārvērst par veiksmīgi strādājošu uzņēmumu daļām un nākotnē tās realizēt ar peļņu pārdot finanšu vai stratēģiskam investoram. Veiksmīgākie projekti kļūst par kandidātiem investīciju saņemšanai no riska (starta) kapitāla fondiem. Galvenokārt, fokusē uz tehnoloģiju uzņēmumiem ar starptautisku izaugsmes potenciālu.

Plašāka informācija: http://www.impcap.com/

 


Pēdējoreiz modificēts: Thursday, 2016. gada 29. December, 12:52