Projektu konkursi

LLKC pasākums “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbībasveicināšanai”

Pasākums sastāv no 2 daļām – uzņēmējdarbības apmācībām un jauno uzņēmēju konkursu. Pasākums tiek organizēts vienreiz gadā visā Latvijas teritorijā, aicināti piedalītiesjaunie un topošie uzņēmēji vecumā no 18-40 gadiem. Konkursā iespējams iegūt naudas balvas idejas realizācijai līdz 2500 eiro.

Plašāka informācija: http://laukutikls.lv/atbalsts-jauniesiem-uznemejdarbibas-veicinasana

 

Jauno Uzņēmēju TV sacensības “Firmas noslēpums”

Dalībnieku uzdevums ir pārliecinoši pasniegt savu biznesa projektu, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, apgūt jaunas zināšanas biznesa uzsākšanā un pārliecināt žūriju, ka tieši šī sākotnējā ideja attīstīsies par veiksmīgu uzņēmumu. Sacensības organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, galveno balvu sacensību uzvarētājam – 15 000 EUR – nodrošina SEB banka.

Plašāka informācija: http://firmasnoslepums.lv/

 

Altum un Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla kopprojekts

Abas organizācijas īstenos pilotprojektu, kurā Altum un biznesa eņģeļi kopīgi finansēs biznesa uzsācējus un strauji augošus uzņēmumus, tādējādi veicinot privāto investoru piesaisti dzīvotspējīgiem projektiem. Kopējais projekta finansējuma apjoms ir 1 miljons eiro.

Plašāka informācija: http://www.altum.lv/lv/jaunumi/altum-un-latvijas-biznesa-engelu-tikls-istenos-jauna-finansu-instrumenta-pilotprojektu

 

Grantu programma “Atspēriens”

Rīgas dome sadarbībā ar Swedbank ir izstrādājusi grantu programmu „Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību. Programmas ietvaros iespējams saņemt līdzfinansējumu 80% procentu apmērā dažādu jauno komersantu izdevumu segšanai. Divas reizes gadā tiek izsludināts konkurss, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās Rīgā realizējamās komercdarbības idejas.

Plašāka informācija: http://www.investeriga.lv/lat/our-services/grant-program/aktualaka-informacija/Pēdējoreiz modificēts: Thursday, 2016. gada 29. December, 12:34